STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY - KRS 0000037116

W dniu 14 czerwca 2021 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród najlepszym uczestnikom. Jednak zanim do tego doszło, dwoje uczestników, którzy uzyskali najwyższą liczbę (16) punktów wzięło udział w dogrywce, w wyniku której pierwsze miejsce uzyskała Lena Marchewka, a drugie Wiktor Derczyński.

W dalszej części spotkania dwudziestu uczestnikom wręczone zostały nagrody.

Lena Marchewka za uzyskanie pierwszego miejsca otrzymała puchar, złoty medal, bon podarunkowy wartości 1.000 zł, śpiwór, karimatę oraz zestaw upominków.

Wiktor Derczyński za uzyskanie drugiego miejsca otrzymał srebrny medal, bon podarunkowy wartości 800 zł, śpiwór, karimatę oraz zestaw upominków.

Grupa siedmiorga uczniów z wynikiem15 punktów otrzymała brązowe medale, bony podarunkowe wartości 300 zł, śpiwory, karimaty oraz zestawy upominków.

Grupa jedenaściorga uczestników z wynikiem 14 punktów otrzymała śpiwory, karimaty oraz zestaw upominków.

Wszyscy nagrodzeni uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wyróżniony został pan Robert Dąbrowski – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 22 w Zielonej Górze za doprowadzenie do aktywnego udziału w Konkursie największej liczby uczniów. Nagrodę w postaci bonu podarunkowego na szkolenie z doskonalenia techniki jazdy ufundował WORD Zielona Góra. Szkolenie będzie zrealizowane w ODTJ w Tomaszowie. Jednocześnie w nagrodę do tej szkoły trafił rower przeznaczony do ćwiczeń i szkoleń w zakresie wychowania komunikacyjnego.

Organizatorzy dziękują Miastu Zielona Góra oraz Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Zielonej Górze za pomoc w sponsorowaniu Konkursu.

  

DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU Z ROZLICZENIA PIT NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ