DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wtorek,  14 lipca 2020 r.   Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOPSerdecznie zachęcamy do wpłaty 1% podatku i dziękujemy!

 
Do końca kwietnia trwa okres rozliczeń podatkowych z Urzędem Skarbowym.
Od stycznia 2008 roku nastąpiła zasadnicza zmiana w sposobie przekazywania 1 % od należnego podatku dla OPP. Już nie wpłacamy 1% podatku bezpośrednio na konto OPP. Wystarczy w swoim zeznaniu rocznym dla Urzędu Skarbowego – w dokumencie PIT wpisać nasze Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży będące Organizacją Pożytku Publicznego (OPP nr KRS 0000037116) oraz stosowną kwotę, którą chcemy przekazać. Urząd Skarbowy wykona wszystkie niezbędne czynności związane z przekazaniem  środków. Uprzejmie prosimy o zainteresowanie możliwością dokonania wpłaty wszystkich sympatyków, znajomych, rodzinę. Dla działalności Stowarzyszenia każda złotówka ma ogromne znaczenie. Dlatego zachęcamy do zadysponowania każdej wpłaty. Uzyskane środki przeznaczymy na zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć popołudniowych, szczególnie dla dzieci z rodzin ubogich.
 
Przypominamy, że dokonanie takiej wpłaty w żaden sposób nie obciąża osoby wpłacającej.
 
Pamiętajmy także, że możemy dokonać każdej wpłaty wspierającej nasze Stowarzyszenie. Wystarczy dokonać wpłaty korzystając z blankietów dostępnych na poczcie, w banku..
 
Na dowodzie wpłaty powinny być zawarte następujące dane: imię i nazwisko oraz adres wpłacającego, kwota dokonanej wpłaty, nazwa organizacji OPP, ewentualnie cel wpłaty.


 
Ostatnia Aktualizacja: 2020-06-11 11:45:00
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2020