DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wtorek,  14 lipca 2020 r.   Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
Historia aktualności
I półrocze 2006
II półrocze 2006
I półrocze 2007
II półrocze 2007
I półrocze 2008
II półrocze 2008
I półrocze 2009
II półrocze 2009
II pólrocze 2010
I półrocze 2011
II półrocze 2011
I półrocze 2012
II półrocze 2012
I półrocze 2013
II półrocze 2013
I półrocze 2014
II półrocze 2014
I półrocze 2015
II półrocze 2015
I półrocze 2016
II półrocze 2016
I półrocze 2017
II półrocze 2017
I półrocze 2018
II półrocze 2018
I półrocze 2019
II półrocze 2019
Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOPII półrocze 2008

10 lipiec 2008 - Nasze Stowarzyszenie wspomaga bezpieczne spędzanie wakacji
Jak co roku, nasze Stowarzyszenie wspomaga bezpieczne spędzanie wakacji dzieci i młodzieży. Na początku lipca zasponsorowaliśmy wyjazd na basen do Świebodzina uczestników zajęć wakacyjnych z Centrum Wychowania Komunikacyjnego  i Politechnicznego w Zielonej Górze. Na dzieci czekało dużo atrakcji, wróciły bardzo zadowolone.
 
     


15 sierpień 2008 - Nasze Stowarzyszenie nadal wspomaga bezpieczne spędzanie wakacji
Ponownie nasze Stowarzyszenie wspomogło bezpieczne spędzanie wakacji dzieci i młodzieży. Tym razem zasponsorowaliśmy wyjazd na basen do Żar oraz do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie dla uczestników zajęć wakacyjnych z Centrum Wychowania Komunikacyjnego  i Politechnicznego w Zielonej Górze. Dla dzieci czekało dużo atrakcji: miały okazję skorzystać ze wszystkich stref rekreacyjnych obiektu wodnego oraz zwiedzić  jedno z największych w Polsce muzeum eksponatów militarnych. Bardzo im się podobało!
 
     
     

8 wrzesień 2008 - W Europie jeździmy bezpiecznie

Przygotowaliśmy kolejną edycję naszego Turnieju. Mamy nadzieję na dużą, jeszcze większą aktywność szkół w tym roku. Czekamy z niecierpliwością na zgłoszenia stałych uczestników oraz szczególnie będziemy zadowoleni z udziału nowych szkół. Prosimy „bywalców” o rozpropagowanie Turnieju w swoim środowisku. W dokumentacji turniejowej  uwzględniliśmy zgłoszone i uzasadnione uwagi dotyczące przebiegu. Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe do VI edycji Turnieju. Kilka fotek umieściliśmy w celu przypomnienia nagród wygranych przez najlepszych w V edycji w roku szkolnym 2007/2008.

     

1 październik 2008 - W Europie jeździmy bezpiecznie - etap szkolny zakończył się
Za nami szkolny etap konkursu. Dziękujemy koleżankom i kolegom za dotychczasowy wkład pracy w szkolną organizację eliminacji. Informujemy, że swój udział zgłosiło 71 szkół. Czekamy na odpowiednie sprawozdania. Proszę pamiętać, że muszą one obejmować wszystkie dzieci biorące udział. Ciekawe, gdzie pojedziemy na zawody rejonowe. Prosimy nauczycieli o zgłaszanie swoich propozycji.

14 październik 2008 - Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
W poniedziałek 13 października obchodziliśmy Europejski Dzień BRD, natomiast przez cały tydzień od 12 do 19 października obchodziliśmy Polski Tydzień BRD. Na pewno chcecie zainteresować innych swoimi dokonaniami w tym okresie – prześlijcie krótką informację, zdjęcie, adres strony, na którą można przekierować czytelników.

25 październik 2008 - Nasze Stowarzyszenie zmieniło swoją siedzibę
Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana siedziby naszego Stowarzyszenia. Nasz nowy adres: Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, 65-454 Zielona Góra, ul. Sikorskiego 15d (budynek ZNP I piętro), tel. 509 666 462

28 październik 2008 - Eliminacje rejonowe „W Europie jeździmy bezpiecznie”
Z przyjemnością informujemy, że swój udział w Turnieju zgłosiło aż 75 szkół z całego województwa – łącznie zgłoszono 9371 uczestników. Dołączyły do nas szkoły: nr 2 z Gubina, ze Sławy, z Wiciny i nr 17 z Zielonej Góry. Planujemy zorganizowanie trzech eliminacji rejonowych. Mają się one odbyć w soboty 15, 22 i 29 listopada. Do tej pory chęć przyjęcia zawodów do siebie zgłosiły: Szkoła Podstawowa nr 1 z Nowej Soli oraz Szkoła Podstawowa w Otyniu. Czekamy na kolejne propozycje, które można przesyłać na adres wopzgora@2com.pl. Więcej informacji o przydziale szkół do rejonów podajemy w tabeli.

4 listopad 2008 - W Europie Jeździmy Bezpiecznie – ustalenia
Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy ustalenia dotyczące miejsc eliminacji rejonowych. Odbędą się one w następujących szkołach: 15.11.2008 w Zespole Szkół w Lipkach Wielkich, 22.11.2008 w Zespole Szkół w Otyniu, 29.11.2008 w Szkole Podstawowej w Tomaszowie. Dalej umieściliśmy tabelę szkół zakwalifikowanych z przydziałem do rejonów. Uzasadnione wnioski o zmianę przydziału do rejonu można przesłać do 6.11.2008.

18 listopad 2008 - W Europie Jeździmy Bezpiecznie - za nami pierwszy rejon.
W sobotę 15 listopada odbyły się pierwsze eliminacje rejonowe na terenie Zespołu Szkół w Lipkach Wielkich. Najlepsza w tym dniu okazała się drużyna przygotowana przez Panią Magdalenę Duda - koordynatora ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Międzyrzeczu. Ta drużyna ma już zapewnione miejsce w finale wojewódzkim. Które drużyny wejdą do finału poinformujemy po ustaleniu klasyfikacji na koniec rozgrywek rejonowych. Tymczasem serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom ze szkoły w Lipkach Wielkich za przyjęcie rejonu i pomoc w organizacji. Wszystkim szkolnym koordynatorom dziękujemy za przygotowanie dzieci do startu.
 
     
     

22 listopad 2008 - W Europie Jeździmy Bezpiecznie - za nami drugi rejon.
Dzisiaj gościliśmy w Szkole Podstawowej w Otyniu. Miło nam było spotkać się ze znajomymi nauczycielami, a także ze znajomymi dziećmi, które jak okazało się były już na tym turnieju w poprzednim roku.  Najbardziej ucieszyliśmy się z faktu, że dołączyły do nas w tej grupie aż cztery szkoły (SP 17 w Zielonej Górze, SP Niekarzyn, SP Sława, SP Szlichtyngowa). Po teście i jazdach praktycznych najlepszą okazała się drużyna przygotowana przez Panią Mariolę Sowińską - koordynatora ze Szkoły Podstawowej w Klenicy. Oczywiście także ta drużyna ma już zapewnione miejsce w finale wojewódzkim. Serdecznie dziękujemy przyjaciołom ze szkoły w Otyniu za przyjęcie rejonu i pomoc w organizacji. Wszystkim koordynatorom z rejonu dziękujemy za wkład pracy włożony w przygotowanie dzieci do startu.
 
     
     

30 listopad 2008 - W Europie Jeździmy Bezpiecznie - zakończyliśmy eliminacje rejonowe.
   Trzecie eliminacje rejonowe naszego Turnieju odbyły się w Szkole Podstawowej w Tomaszowie. Dzisiaj po teście i jazdach praktycznych najlepszą okazała się drużyna przygotowana przez Panią Izabelę Sidelnik - koordynatora ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubsku. Automatycznie zapewniła sobie miejsce w finale wojewódzkim. Gratulujemy. Serdecznie dziękujemy przyjaciołom ze szkoły w Tomaszowie za przyjęcie rejonu i pomoc w organizacji. Wszystkim koordynatorom z rejonu dziękujemy za wkład pracy włożony w przygotowanie dzieci do startu. Imprezę wysoko oceniła Pani Elżbieta Maj – starszy wizytator Kuratorium Oświaty, będąca na Turnieju. Wyniki po trzech eliminacjach podajemy w tabeli w głębi strony.
 
     
     
 
 

17 grudzień 2008 - Zamknęliśmy Konkurs „Kącik Wychowania Komunikacyjnego” – edycja 2007/2008.
Miłą niespodzianką rozpoczęło się kolejne posiedzenie Lubuskiej Rady BRD. Przygotowaliśmy na to posiedzenie podsumowanie naszego Konkursu. Laureatami zostały następujące szkoły oraz ich nauczyciele: Szkoła Podstawowa w Dobiegniewie – opiekun Maria Walczewska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu – opiekun Anna Krych, Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Zielonej Górze – opiekun Andrzej Nowacki, Szkoła Podstawowa nr 7 w Żaganiu – opiekun Jolanta Laskowiecka–Kowalczuk. Nagrody w postaci rowerów dla szkół wręczył Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Tomasz Hałas. Dziękujemy Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego Zielona Góra za sponsorowanie nagród dla szkół - laureatów. Dodatkowy sprzęt na pewno zostanie przyjęty w szkołach z radością. Galeria zdjęć
 
      
Ostatnia Aktualizacja: 2020-06-11 11:45:00
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2020