DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Sobota,  25 stycznia 2020 r.   Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP


Aktualności


17 styczeń 2020 - Pomóżmy sobie wzajemnie – rozliczając PIT za 2019 przekaż nam 1% podatku
Rozpoczął się okres rozliczeń podatkowych za 2019 rok. Przekazanie 1% podatku na działalność naszego Stowarzyszenia, to najlepszy dowód na wspieranie realizowanych przez nas działań. O takie wsparcie prosimy wszystkie osoby, które wspierają nas od lat, ale także te osoby, które dotąd w ogóle nikomu nie przekazują 1% od podatku, a także te, które korzystając z przypadkowych programów nawet nie wiedzą komu przekazują swoje środki. Bierzesz udział w turniejach BRD. Na pewno chcesz, żeby Twoi uczniowie, szkoła, a także Ty – jako nauczyciel koordynator mogli być godnie nagrodzeni za swoje wyniki. Chcemy, żeby nagrody były wręczane wszystkim zasługującym na to uczestnikom, opiekunom, szkołom. Żeby tak się stało, potrzebna jest Twoja decyzja. Pamiętaj, każda, nawet najmniejsza wpłata  ma sens.
Znakomitym sposobem na wsparcie jest przekazanie 1% podatku na nasze konto. Co należy w tym celu zrobić?
-wypełniając PIT za 2019 należy wpisać nasz nr KRS w odpowiednim miejscu – jest to nr 0000037116;
-najlepiej skorzystać z programu Pitax z naszej strony internetowej (nasz nr KRS jest już tam wpisany na stałe).
Jeżeli ktoś chce przekazać więcej środków niż to wynika z rozliczenia 1%, to można to zrobić wpłacając niezależnie każdą kwotę darowizny na konto podane w zakładce KONTAKT.


5 grudzień 2019 - Od 6 grudnia 2019 korytarz życia oraz jazda na suwak w Polsce będą obowiązkowe

Oznacza to, że od 6 grudnia wszyscy kierujący będą musieli stosować się do tych nowych przepisów. Każdy kierujący pojazdem musi umieć zachować się w tych przypadkach. Policja będzie kontrolować zachowania kierujących. Dlatego w załączniku przedstawiamy informację dotyczącą postępowania w tych sytuacjach sformułowaną właśnie przez policjantów z Komendy Głównej Policji. Chodzi o wyeliminowanie błędnych zachowań, które można było dotąd obserwować u wielu kierowców. Zagadnienia dotyczą w sposób szczególny nauczycieli WK, którzy mają za zadanie przekazanie uczniom wiedzy i umiejętności także w tym zakresie w sposób właściwy.5 grudzień 2019 - Lubuski Konkurs BRD – trwają zgłoszenia szkół
Już w lutym rozpoczną się eliminacje szkolne do II edycji Lubuskiego Konkursu BRD. A więc najwyższy czas na zgłoszenie udziału szkoły. Przypominamy, że szkołę zgłaszamy wchodząc na stronę internetową Kuratorium Oświaty przez link http://ko-gorzow.edu.pl/forms/nine/ . Do tej pory zgłosiło się 113 szkół. Czekamy na pozostałe. Przypominamy, że Konkurs jest kontynuacją turnieju W Europie jeździmy bezpiecznie organizowanego przez nasze Stowarzyszenie oraz Uczeń na drodze organizowanego przez WORD Zielona Góra, a więc kontynuuje najlepsze elementy tamtych turniejów. Poza bardzo ciekawą przygodą z BRD,  dodatkowo umożliwia uzyskanie punktów rekrutacyjnych do szkół ponadpodstawowych oraz tytułów laureata lub finalisty. Są to bardzo ważne osiągniecia cenione w oświacie przez uczniów, nauczycieli, dyrektorów, rodziców. Warto też dodać, że w problematyce BRD bardzo często mogą się odnaleźć uczniowie, którzy poszukują dla siebie ciekawej formy aktywności. Drodzy nauczyciele odwiedzający naszą stronę. Oczekujemy, że zgłoszą nam się do Konkursu wszystkie szkoły podstawowe. W związku z tym prosimy o rozpropagowanie Konkursu pośród znajomych kolegów, koleżanek z sąsiednich szkół, którzy jak dotąd nie odwiedzają naszej strony.
Zapraszamy do udziału.


8 listopad 2019 - Lubuski Konkurs BRD – druga edycja

Informujemy, że rozpoczął się okres zgłaszania szkół do udziału w II edycji Lubuskiego Konkursu BRD dla uczniów szkół podstawowych. Szkołę można zgłosić na stronie internetowej Kuratorium Oświaty pod niżej wskazanym adresem http://ko-gorzow.edu.pl/lubuski-konkurs-brd-2019-2020/ . Tam też można zapoznać się z regulaminem i pozostałymi informacjami. Gorąco zachęcamy do zgłaszania szkół. Przypominamy, że udział w Konkursie, to przede wszystkim możliwość podniesienia poziomu bezpieczeństwa uczniów, ale także wzbogacenie warsztatu nauczycieli oraz możliwość zdobycia przez uczniów tytułu laureata, co ma ogromne znaczenie dla samych uczniów i ich rodziców, a także dla nauczyciela i dyrektora szkoły. Możliwość taka powstała w naszym województwie w wyniku odpowiedniej decyzji Pani Kurator. Liczymy na uaktywnienie się wszystkich szkół, nauczycieli. Pamiętajmy jednocześnie, że w Konkursie na etapie szkolnym powinni wziąć udział wszyscy uczniowie z klas 4-8. 
Ostatnia Aktualizacja: 2020-01-21 19:27:07
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2020