DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wtorek,  24 października 2017 r.   Imieniny: Arety, Marty, Marcina
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kontakt
Aktualności


22 grudzień 2016 - Święta tuż, tuż
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w tym szczególnym czasie radości i spokoju składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, życiowego optymizmu oraz zawodowej i osobistej pomyślności. Życzymy, aby podczas tych wszystkich świątecznych dni nie zabrakło chwil wytchnienia, zadumy, rodzinnego ciepła i miłości, a w Nowym 2017 Roku niech spełnią się wszystkie plany i marzenia.
Dziękujemy serdecznie za współpracę i wspomaganie nas w mijającym roku. Mamy także nadzieję na dalszą współpracę i wspomaganie działań naszego Stowarzyszenia poprzez przekazanie 1 % podatku.


21 grudzień 2016 - Za nami już XIII edycja projektu “Wszystkie szkoły przygotowują bezpiecznych rowerzystów”
Tym razem z projektem byliśmy gośćmi w SP nr 3 Słubicach oraz w SP Tuplice. Wliczając te szkoły należy podkreślić, że projekt objął już 29 szkół naszego województwa.
Obie szkoły posiadają infrastrukturę i warunki wystarczające do realizacji w praktyce problematyki Wychowania Komunikacyjnego. Niewielkie inwestycje pozwolą na przygotowanie trwałych ulepszeń do wykorzystywania na co dzień przez uczniów. Obie szkoły posiadają także warunki do organizacji turniejów BRD na etapie eliminacji międzyszkolnych i rejonowych. Uzupełnienie o miasteczko ruchu drogowego dało by możliwość realizacji wszystkich działań. Wszystko w rękach nauczycieli i chętnych uczniów.
Obie szkoły w tym roku zainaugurowały swój udział w Konkursie W Europie jeździmy bezpiecznie. Projekt na pewno wskazał nauczycielom drogę do działań w ramach WK w szkole. Mamy nadzieję, że będziemy spotykać się na imprezach w kolejnych latach i będą to spotkania z korzyścią dla uczniów tych szkół. Takie kontakty, to przede wszystkim możliwość podniesienia poziomu nauczycielskiego warsztatu pracy. Na zakończenie projektu każda ze szkół wzbogaciła się o nowy rower Wigry przeznaczony do ćwiczeń i inne pomoce dydaktyczne. Do informacji dołączamy fotografie z realizacji projektu w Słubicach i Tuplicach.


 
Ostatnia Aktualizacja: 2017-10-06 10:09:56
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2016