DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wtorek,  26 września 2017 r.   Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kontakt
Aktualności


3 styczeń 2017 - W Europie jeździmy bezpiecznie – znamy już miejsca organizacji kolejnych rejonów

Miło nam poinformować, że zaprosili nas do siebie nauczyciele z Tuplic – Pani Joanna Lewandowska – Gajda oraz z SP 2 w Słubicach – Pani Agnieszka Kołosowska. Eliminacje odbędą się w SP Tuplicach (rejon 4) – 14 stycznia 2017, początek od godz. 10:00 oraz w Słubicach SP nr 2 (rejon 3) – 21 stycznia 2017, początek o godz. 11:00. Zapraszamy. W przypadku braku możliwości uczestniczenia – prosimy o informację z odpowiednim wyprzedzeniem na adres wopzgora@2com.pl  W przypadku problemów zdrowotnych któregoś z członków drużyny, należy dokonać zmiany w składzie. Ważne jest tylko, żeby uczeń zastępujący chorego był uczniem z tego samego poziomu wiekowego.

 

Lp.
Rejon 3
Rejon 4
Szkoła
Nr szkoły
Szkoła
Nr szkoły
1.  
Baczyna
 
Długie
 
2.  
Białków
 
Leszno Górne
 
3.  
Bogdaniec
 
Miodnica
 
4.  
Dobiegniew
 
Mirocin Dolny
 
5.  
Drezdenko
1
Niwica
 
6.  
Drezdenko
3
Nowe Czaple
 
7.  
Golice
 
Przecław
 
8.  
Gościkowo
 
Tomaszowo
 
9.  
Lipki Wielkie
 
Trzebiel
 
10.              
Lubiszyn
 
Tuplice
 
11.              
Międzyrzecz
4
Siecieborzyce
 
12.              
Niegosław
 
Wiechlice
 
13.              
Nowe Kurowo
 
Żagań
3
14.              
Przytoczna
 
Żagań
4
15.              
Słońsk
 
Żagań
5
16.              
Słubice
2
Żarki Wielkie
 
17.              
Słubice
3
Żary
1
18.              
Stare Kurowo
 
Żary
8
19.              
Ulim
 
 Brody Żarskie
 
20.              
Wierzbno
 
 
 
21.              
Trzebicz
 
 
 
22. Kolsko      22 grudzień 2016 - Święta tuż, tuż
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w tym szczególnym czasie radości i spokoju składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, życiowego optymizmu oraz zawodowej i osobistej pomyślności. Życzymy, aby podczas tych wszystkich świątecznych dni nie zabrakło chwil wytchnienia, zadumy, rodzinnego ciepła i miłości, a w Nowym 2017 Roku niech spełnią się wszystkie plany i marzenia.
Dziękujemy serdecznie za współpracę i wspomaganie nas w mijającym roku. Mamy także nadzieję na dalszą współpracę i wspomaganie działań naszego Stowarzyszenia poprzez przekazanie 1 % podatku.


21 grudzień 2016 - Za nami już XIII edycja projektu “Wszystkie szkoły przygotowują bezpiecznych rowerzystów”
Tym razem z projektem byliśmy gośćmi w SP nr 3 Słubicach oraz w SP Tuplice. Wliczając te szkoły należy podkreślić, że projekt objął już 29 szkół naszego województwa.
Obie szkoły posiadają infrastrukturę i warunki wystarczające do realizacji w praktyce problematyki Wychowania Komunikacyjnego. Niewielkie inwestycje pozwolą na przygotowanie trwałych ulepszeń do wykorzystywania na co dzień przez uczniów. Obie szkoły posiadają także warunki do organizacji turniejów BRD na etapie eliminacji międzyszkolnych i rejonowych. Uzupełnienie o miasteczko ruchu drogowego dało by możliwość realizacji wszystkich działań. Wszystko w rękach nauczycieli i chętnych uczniów.
Obie szkoły w tym roku zainaugurowały swój udział w Konkursie W Europie jeździmy bezpiecznie. Projekt na pewno wskazał nauczycielom drogę do działań w ramach WK w szkole. Mamy nadzieję, że będziemy spotykać się na imprezach w kolejnych latach i będą to spotkania z korzyścią dla uczniów tych szkół. Takie kontakty, to przede wszystkim możliwość podniesienia poziomu nauczycielskiego warsztatu pracy. Na zakończenie projektu każda ze szkół wzbogaciła się o nowy rower Wigry przeznaczony do ćwiczeń i inne pomoce dydaktyczne. Do informacji dołączamy fotografie z realizacji projektu w Słubicach i Tuplicach.


 
Ostatnia Aktualizacja: 2017-09-17 10:10:55
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2016