DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Piątek,  23 marca 2018 r.   Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kontakt

Aktualności


6 październik 2017 - Szkolenie nauczycieli w zakresie Wychowania Komunikacyjnego
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Zielona Góra jak co roku organizuje szkolenie nauczycieli WK zajmujących się przygotowaniem uczniów i wydawaniem kart rowerowych w szkole. Więcej można przeczytać pod adresem:


4 październik 2017 - W Europie jeździmy bezpiecznie – za nami eliminacje szkolne do XV edycji Konkursu
Zakończyły się działania w ramach eliminacji szkolnych do naszego Konkursu. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, którzy przeprowadzili działania w swoich szkołach i zgłosili szkołę do etapu rejonowego. Zgłosiło się aż  61 szkół. Witamy serdecznie szkoły i nauczycieli, którzy w tym roku zaczynają przygodę z nami. Są to: SP Cigacice, SP Jędrzychowice, SP nr 4 Krosno O., SP Niepubliczna Sosny, SP Katolicka Zielona Góra. Życzymy powodzenia. Chcemy też poinformować, że są z nami aż cztery szkoły, które startują w Konkursie od początku. Są to: SP Tomaszowo, SP Otyń, SP Nowe Kramsko, SP nr 1 Lubsko. Dziękujemy koordynatorom za wkład w ten zakres działań szkół.
Oczekujemy na przesłanie ze szkół sprawozdań z eliminacji szkolnych do 14 października wyłącznie drogą pocztową na adres siedziby Stowarzyszenia.. Przy okazji prosimy koordynatorów, którzy jeszcze nie przysłali sprawozdań o wypełnienie ich wg wzoru: odpowiedź prawidłowa – punkt (punkty), odpowiedź nieprawidłowa – 0, nieobecność – kreska. Chodzi o to, że odpowiedź błędna i nieobecność, to nie jest to samo. Rozróżnienie tej Informacji ma bardzo duże znaczenie w podsumowaniu Konkursu.


16 wrzesień 2017 - Z rodzicami też trzeba pracować. Choćby w celu ochrony dzieci.
Problem z zachowaniem niebezpiecznym na drodze dotyczy nie tylko Polski. Oto kilka danych na ten temat z Francji.
 


3 wrzesień 2017 - Lubuski Konkurs BRD „W Europie jeździmy bezpiecznie”
Przygotowaliśmy kolejną, już XV edycję naszego Turnieju. Mamy nadzieję na dużą, jeszcze większą aktywność szkół w tym roku. Czekamy z niecierpliwością na zgłoszenia stałych uczestników oraz szczególnie będziemy zadowoleni z udziału nowych szkół. Prosimy „bywalców” o rozpropagowanie Turnieju w swoim środowisku, przekazanie informacji koleżankom i kolegom. W dokumentacji turniejowej, a w szczególności w Obowiązkach Szkolnego Koordynatora, uwzględniliśmy zgłoszone i uzasadnione uwagi dotyczące przebiegu Konkursu. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe do XV edycji.


 
Ostatnia Aktualizacja: 2018-03-10 19:10:43
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2016