DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Piątek,  22 lutego 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP


Aktualności


11 październik 2018 - Zakończyła się druga edycja turnieju BRD “Uczeń na drodze”
Finał turnieju był ostatnim etapem w 2018 roku. Z  wynikami można się zapoznać na stronie Kuratorium Oświaty pod adresem:http://ko-gorzow.edu.pl/category/rodzice-i-uczniowie/konkursy-olimpiady-i-turnieje/brd/ . Najlepsze drużyny poza nagrodami indywidualnymi wygrały dla swoich szkół dofinansowanie do wycieczek szkolnych. Wygrane przydadzą się przy bilansowaniu kosztów jesiennych wycieczek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom finału


11 wrzesień 2018 - Co dalej z lubuskimi turniejami BRD
Wszystkich nauczycieli, którzy oczekują na kolejną edycję lubuskiego Konkursu “W Europie jeździmy bezpiecznie” informujemy, że w porozumieniu z współorganizatorami turniejów udało się dopracować nowy, a w edukacji wręcz nowatorski regulamin konkursu BRD, który ma zastąpić wszystkie dotychczasowe turnieje. Jego inauguracja już wkrótce. Prosimy o cierpliwość i śledzenie strony.
Jak wiadomo, nasze Stowarzyszenie w trosce o poprawę BRD od wielu lat intensywnie zmierzało do wprowadzenia zmian naprawczych w organizacji turniejów BRD. Cieszymy się, że nasze uwagi i wieloletnie doświadczenia pozwoliły na przygotowanie nowego regulaminu, który wkrótce zostanie opublikowany. Oznacza to, że nasz Konkurs “W Europie jeździmy bezpiecznie” już pod starą nazwą się nie pojawi. Pojawią się natomiast w regulaminie nowego konkursu zaczerpnięte z “W Europie ...” istotne i najcenniejsze zapisy. Zapraszamy serdecznie nauczycieli do udziału w nowym konkursie.


5 wrzesień 2018 - WORD Zielona Góra zaprasza nauczycieli do współpracy w zakresie prawa jazdy AM
Na prośbę WORD ZG przekazujemy adres do informacji na temat działań podejmowanych w kolejnym roku szkolnym w zakresie zajęć dla uczniów ubiegających się o uprawnienia na motorower.


14 maj 2018 - W Europie jeździmy bezpiecznie – wyniki finału XV edycji Konkursu
W sobotę, 12 maja  przy pięknej pogodzie zakończyliśmy XV edycję naszego Konkursu. Tym razem gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Zielonej Górze. Dziękujemy bardzo Pani Ingrid Kamińskiej – szkolnemu koordynatorowi, dziękujemy dyrekcji szkoły. Dziękujemy wszystkim współorganizatorom i sponsorom. W imprezie wzięło udział dwanaście najlepszych drużyn wyselekcjonowanych w eliminacjach rejonowych. W tym miejscu warto dodać, że awansowaliśmy do finału więcej drużyn niż przewiduje Regulamin. Postąpiliśmy tak dlatego, że wyniki tych kolejnych drużyn na rejonach nie odbiegały od pozostałych w sposób znaczący i warto było je awansować. Analizę wyników przedstawimy wkrótce. Zapraszamy również do obejrzenia fotoreportażu z finału.
Dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom – opiekunom drużyn za przeprowadzenie eliminacji szkolnych Konkursu w swojej szkole i przygotowanie dzieci do eliminacji rejonowych i finału. Serdecznie dziękujemy współorganizatorom i sponsorom Konkursu.  A w finale wspierali nas: Kuratorium Oświaty, WORD Gorzów Wlkp., WORD Zielona Góra, Dom Harcerza, Polski Czerwony Krzyż i oczywiście Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze. Przypominamy, że nasz Konkurs doceniają obejmując swoim patronatem: Lubuski Kurator Oświaty i Starosta Zielonogórski. Dziękujemy. Patronaty są dowodem doceniania naszych starań o jakość w dążeniu do celu, jakim jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym. Wyniki finału:
 
Szkoła - koordynator
punkty
miejsce
Nowe Kramsko Mirosław Malinowski
86
I
Lubsko 1 Ewa Woźniak - Burzawa
82
II
Tomaszowo Mariusz Krugły
78
III
Siecieborzyce Stanisława Ganczar
77
IV
Drzonków Sylwia Nawrocka
74
V
Słubice 3 Andżelika Szczerbo
73
VI
Zielona Góra nr 1 Ingrid Kamińska
72
VII
Stare Kurowo Barbara Biesiada
71
VIII
Międzylesie Teresa Zieleniewska
69
IX
Żagań nr 3 Anna Krych
69
X
Lipki Wielkie Krzysztof Celejewski
66
XI
Ulim Magdalena Lura
65
XII

 Prosimy o zapoznanie się z analizą wyników finału. 
Ostatnia Aktualizacja: 2019-02-17 12:56:33
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2016