DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Niedziela,  31 maja 2020 r.   Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP


Aktualności


18 luty 2020 - Lubuski Konkurs BRD – rozpoczął się etap szkolny
Zapraszamy uczniów Waszej szkoły do udziału w Lubuskim Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jeżeli szkoła jeszcze nie została zgłoszona do udziału, to należy to zrobić na stronie internetowej Kuratorium Oświaty pod adresem http://ko-gorzow.edu.pl/forms/nine/ , a następnie po uzyskaniu pytań z Kuratorium Oświaty należy przeprowadzić etap szkolny. Etap ten należy przeprowadzić dla WSZYSTKICH uczniów z klas 4-5-6-7-8 w okresie od 14 do 25 lutego 2020 r. Niezależnie od poziomu przygotowania, każdy uczeń powinien wziąć udział w Konkursie, ponieważ żaden uczeń nie może być pominięty w tym działaniu. Każdy uczeń bez wyjątku powinien być dobrze przygotowany do BRD i bezpieczny w ruchu drogowym. Celem Konkursu jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego udziału w ruchu drogowym. Wyniki uzyskane na etapie szkolnym można wykorzystać do oceny postępów uczniów, a także do właściwego ukierunkowania ich dalszej edukacji w zakresie BRD.
Więcej można przeczytać na stronie internetowej Kuratorium Oświaty pod adresem http://ko-gorzow.edu.pl/lubuski-konkurs-brd-2019-2020/.
Pamiętaj, wszyscy uczniowie Twojej szkoły zasługują, żeby być bezpiecznymi w ruchu drogowym. Liczymy na masowy udział uczniów Państwa szkoły w Konkursie. Powodzenia.


9 luty 2020 - Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej
Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” i Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze zapraszają do wzięcia udziału w XI edycji Lubuskiego konkursu grafiki komputerowej dla uczniów szkół podstawowych o tematyce „Plakat z hasłem propagujący jazdę na rowerze w kamizelce odblaskowej”
 
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu


17 styczeń 2020 - Pomóżmy sobie wzajemnie – rozliczając PIT za 2019 przekaż nam 1% podatku
Rozpoczął się okres rozliczeń podatkowych za 2019 rok. Przekazanie 1% podatku na działalność naszego Stowarzyszenia, to najlepszy dowód na wspieranie realizowanych przez nas działań. O takie wsparcie prosimy wszystkie osoby, które wspierają nas od lat, ale także te osoby, które dotąd w ogóle nikomu nie przekazują 1% od podatku, a także te, które korzystając z przypadkowych programów nawet nie wiedzą komu przekazują swoje środki. Bierzesz udział w turniejach BRD. Na pewno chcesz, żeby Twoi uczniowie, szkoła, a także Ty – jako nauczyciel koordynator mogli być godnie nagrodzeni za swoje wyniki. Chcemy, żeby nagrody były wręczane wszystkim zasługującym na to uczestnikom, opiekunom, szkołom. Żeby tak się stało, potrzebna jest Twoja decyzja. Pamiętaj, każda, nawet najmniejsza wpłata  ma sens.
Znakomitym sposobem na wsparcie jest przekazanie 1% podatku na nasze konto. Co należy w tym celu zrobić?
-wypełniając PIT za 2019 należy wpisać nasz nr KRS w odpowiednim miejscu – jest to nr 0000037116;
-najlepiej skorzystać z programu Pitax z naszej strony internetowej (nasz nr KRS jest już tam wpisany na stałe).
Jeżeli ktoś chce przekazać więcej środków niż to wynika z rozliczenia 1%, to można to zrobić wpłacając niezależnie każdą kwotę darowizny na konto podane w zakładce KONTAKT.


5 grudzień 2019 - Od 6 grudnia 2019 korytarz życia oraz jazda na suwak w Polsce będą obowiązkowe

Oznacza to, że od 6 grudnia wszyscy kierujący będą musieli stosować się do tych nowych przepisów. Każdy kierujący pojazdem musi umieć zachować się w tych przypadkach. Policja będzie kontrolować zachowania kierujących. Dlatego w załączniku przedstawiamy informację dotyczącą postępowania w tych sytuacjach sformułowaną właśnie przez policjantów z Komendy Głównej Policji. Chodzi o wyeliminowanie błędnych zachowań, które można było dotąd obserwować u wielu kierowców. Zagadnienia dotyczą w sposób szczególny nauczycieli WK, którzy mają za zadanie przekazanie uczniom wiedzy i umiejętności także w tym zakresie w sposób właściwy. 
Ostatnia Aktualizacja: 2020-05-30 20:35:47
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2020