DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Poniedziałek,  25 marca 2019 r.   Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP


Aktualności


18 październik 2018 - Szkolenie nauczycieli szkół podstawowych zajmujących się wychowaniem komunikacyjnym
Wspomagając działania WORD Zielona Góra i Kuratorium Oświaty informujemy o planowanym szkoleniu dla nauczycieli. Więcej na stronie KO pod adresem:


11 październik 2018 - Zakończyła się druga edycja turnieju BRD “Uczeń na drodze”
Finał turnieju był ostatnim etapem w 2018 roku. Z  wynikami można się zapoznać na stronie Kuratorium Oświaty pod adresem:http://ko-gorzow.edu.pl/category/rodzice-i-uczniowie/konkursy-olimpiady-i-turnieje/brd/ . Najlepsze drużyny poza nagrodami indywidualnymi wygrały dla swoich szkół dofinansowanie do wycieczek szkolnych. Wygrane przydadzą się przy bilansowaniu kosztów jesiennych wycieczek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom finału


11 wrzesień 2018 - Co dalej z lubuskimi turniejami BRD
Wszystkich nauczycieli, którzy oczekują na kolejną edycję lubuskiego Konkursu “W Europie jeździmy bezpiecznie” informujemy, że w porozumieniu z współorganizatorami turniejów udało się dopracować nowy, a w edukacji wręcz nowatorski regulamin konkursu BRD, który ma zastąpić wszystkie dotychczasowe turnieje. Jego inauguracja już wkrótce. Prosimy o cierpliwość i śledzenie strony.
Jak wiadomo, nasze Stowarzyszenie w trosce o poprawę BRD od wielu lat intensywnie zmierzało do wprowadzenia zmian naprawczych w organizacji turniejów BRD. Cieszymy się, że nasze uwagi i wieloletnie doświadczenia pozwoliły na przygotowanie nowego regulaminu, który wkrótce zostanie opublikowany. Oznacza to, że nasz Konkurs “W Europie jeździmy bezpiecznie” już pod starą nazwą się nie pojawi. Pojawią się natomiast w regulaminie nowego konkursu zaczerpnięte z “W Europie ...” istotne i najcenniejsze zapisy. Zapraszamy serdecznie nauczycieli do udziału w nowym konkursie.


5 wrzesień 2018 - WORD Zielona Góra zaprasza nauczycieli do współpracy w zakresie prawa jazdy AM
Na prośbę WORD ZG przekazujemy adres do informacji na temat działań podejmowanych w kolejnym roku szkolnym w zakresie zajęć dla uczniów ubiegających się o uprawnienia na motorower.


 
Ostatnia Aktualizacja: 2019-03-03 10:25:03
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2016