DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wtorek,  14 lipca 2020 r.   Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP


Aktualności


24 kwiecień 2020 - Rozstrzygnięcie Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej
Organizatorzy Konkursu - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Zielonej Górze - uprzejmie informują, że Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych – XI edycja: „Plakat z hasłem propagujący jazdę na rowerze w kamizelce odblaskowej” został rozstrzygnięty.
Spośród wszystkich nadesłanych prac uczniów z klas IV-VIII lubuskich szkół podstawowych, zgodnie z Regulaminem Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej, Komisja konkursowa postanowiła przyznać tytuł Laureata konkursu następującym uczniom:
 
Lp.
Imię i nazwisko laureata
Klasa
Nauczyciel przygotowujący
Szkoła
1. 
Oliwia Morawska
VIII
Danuta Adamska
SP 8 Żary
2. 
Laura Zalas
V
Aldona Borek
SP Kłodawa
3. 
Maja Tomaszewska
V
Aneta Raczykowska
SP 6 Świebodzin
4. 
Natalia Fromont
VI
Aneta Raczykowska
SP 6 Świebodzin
5. 
Marcel Piechowicz
V
Aneta Raczykowska
SP 6 Świebodzin
6. 
Dominik Kaniewski
VII
Leszek Korzeniowski
SP 8 Zielona Góra
 
Z uwagi na brak możliwości uroczystego podsumowania Konkursu w WORD Zielona Góra, nagrody i dyplomy laureatom i nauczycielom wyślemy w drugiej połowie maja na adres szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w Konkursie oraz nauczycielom za pomoc i zaangażowanie.
Serdecznie gratulujemy!
 


2 kwiecień 2020 - Lubuski Konkurs grafiki Komputerowej

Uprzejmie informujemy, że Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej XI edycja o tematyce „Plakat z hasłem propagujący jazdę na rowerze w kamizelce odblaskowej" odbędzie się w planowanym terminie. W wypadku braku możliwości uroczystego podsumowania 24 kwietnia w WORD, ogłosimy listę laureatów, a nagrody prześlemy pocztą.24 marzec 2020 - Co dalej z Lubuskim Konkursem BRD?

Jak wiemy, z powodu epidemii koronawirusa wszystkie konkursy oświatowe zostały zatrzymane, podobnie jak zajęcia szkolne w tradycyjnej formule. Na razie nie wiadomo jak długo ta sytuacja będzie trwała. Wszystkich zainteresowanych nauczycieli i uczniów, a także rodziców informujemy, że organizatorzy są gotowi do przeprowadzenia etapu rejonowego. Jak sytuacja się wyjaśni poinformujemy o terminie i miejscach przeprowadzenia eliminacji rejonowych. W oczekiwaniu na powrót do szkół zachęcamy do wykonywania ćwiczeń, szczególnie z zakresu prawa o ruchu drogowym i ratownictwa, możliwych do wykonania w okresie izolacji. Wszystkim życzymy wytrwałości i zdrowia10 marzec 2020 - Szkolenie nauczycieli zajmujących się BRD

Zapraszamy do zapoznania się z treścią załącznika. Ministerstwo Infrastruktury dostrzegając wagę i potrzebę szkolenia uczniów, a także słabość działań MEN w zakresie BRD, planuje realizację w 2020 roku szkoleń przeznaczonych dla nauczycieli zajmujących się w szkołach problematyką BRD. W informacji jest też zapowiedź uruchomienia stałego dostępu do materiałów z zakresu BRD na zasadach e-learningu. Jeżeli dostęp uzyskają wszyscy zainteresowani nauczyciele, a także równolegle uczniowie tych nauczycieli, to może to być istotna rewolucja w edukacji BRD. Dostęp w ramach e-learningu będzie oznaczał bezkosztowe korzystanie z zasobów, przy czym istotne jest też to, że zasoby te będą stale aktualizowane, aby nadążyć za zmianami prawa. Może to też spowodować redukcję kosztownego zakupu podręczników w wersji książkowej, które w polskim wydaniu z zasady są już nieaktualne w momencie druku. 
Ostatnia Aktualizacja: 2020-06-11 11:45:00
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2020