DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Piątek,  22 lutego 2019 r.   Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP


Aktualności


17 luty 2019 - Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej
Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze zaprasza do wzięcia udziału w X edycji Lubuskiego konkursu grafiki komputerowej dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem „Logo Lubuskiego Konkursu BRD”.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.


12 luty 2019 - Pomóżmy sobie wzajemnie – rozliczając PIT przekaż nam 1% podatku
Bierzesz udział w turniejach BRD. Na pewno chcesz, żeby Twoi uczniowie, szkoła, a także Ty – jako nauczyciel koordynator mogli być godnie nagrodzeni za swoje wyniki. Nasze Stowarzyszenie przez 15 lat organizowało turniej BRD W Europie jeździmy bezpiecznie. Nauczyciele, którzy uczestniczyli w rozgrywkach od początku, na pewno pamiętają, że na rejonach, na finałach były bogate nagrody, które różniły ten turniej od innych. Nagrody fundowało przede wszystkim Stowarzyszenie. Były to: laptopy, drukarki, aparaty fotograficzne, telewizory, rowery i wiele innych cennych nagród (więcej można zobaczyć na fotografiach na naszej stronie www w historii turniejów).
Po latach dążenia do zmian ewaluacyjnych w organizacji turniejów BRD, nasze Stowarzyszenie przy współpracy z innymi organizatorami doprowadziło do powołania nowatorskiego Lubuskiego Konkursu BwRD. Mamy nadzieję na jego sukces. Jeżeli wszyscy będziemy wspierali ten Konkurs, to na pewno wpłynie on na poprawę BRD. Chcemy, żeby nagrody także w tym Konkursie były bogate, wręczane wszystkim zasługującym na to uczestnikom, opiekunom, szkołom. Żeby tak się stało, należy zebrać środki. Każda, nawet najmniejsza wpłata  ma sens.
 
Znakomitym sposobem na wsparcie jest przekazanie 1% podatku na nasze konto. Co należy w tym celu zrobić?
-wypełniając PIT za 2018 należy wpisać nasz nr KRS w odpowiednim miejscu – jest to nr 0000037116;
-najlepiej skorzystać z programu Pitax z naszej strony internetowej (nasz nr KRS jest już tam wpisany na stałe).
Wspomóc nas można także wpłacając niezależnie każdą kwotę darowizny na konto podane w zakładce KONTAKT.


1 luty 2019 - Lubuski Konkurs BwRD – najnowsze wiadomości
Informujemy za Kuratorium Oświaty, że w poniedziałek 4 lutego zostanie udostępniony materiał związany z przeprowadzeniem etapu szkolnego Konkursu. Materiały będzie można pobrać pod adresem:
http://ko-gorzow.edu.pl/forms/nine/ – przycisk: ETAP SZKOLNY – TESTY.


31 styczeń 2019 - Lubuski Konkurs BwRD – ostatni dzwonek na zgłoszenie szkoły
Informujemy, że już 12 lutego we wszystkich szkołach podstawowych, które zgłosiły się do udziału, zostaną zorganizowane eliminacje szkolne Konkursu. Przypominamy, że udział szkoły wymaga zgłoszenia poprzez stronę internetową Kuratorium Oświaty. Lubuski Konkurs BwRD został zorganizowany w wyniku połączenia turniejów BRD realizowanych w woj. lubuskim (W Europie jeździmy bezpiecznie, Uczeń na drodze, Ogólnopolskiego Turnieju BwRD). W związku z tym wymienione turnieje nie będą już w naszym województwie organizowane. Udział w Konkursie jest szansą na uzyskanie przez wszystkich uczniów wiedzy i umiejętności z zakresu BRD, ale także na uzyskanie tytułu laureata konkursu przedmiotowego (dodatkowe punkty rekrutacyjne do wybranej szkoły ponadpodstawowej). Każdy uczeń może zostać laureatem – poza wiedzą i umiejętnościami nie ma żadnego ograniczenia w tym zakresie. Nauczyciele, których uczniowie uzyskają tytuł laureata ułatwiają sobie drogę awansu zawodowego, a także dostęp do nagród dyrektora, prezydenta, kuratora, a także dodatków motywacyjnych. Wszystkie informacje są dostępne pod adresem: http://ko-gorzow.edu.pl/lubuski-konkurs-brd/ .


 
Ostatnia Aktualizacja: 2019-02-17 12:56:33
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2016