DZIĘKUJEMY ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
STOWARZYSZENIE NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA DZIECI I MŁODZIEŻY
Niedziela,  31 maja 2020 r.   Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Aktualności
O nas
Statut
Projekty
Turnieje - konkursy
Sprawozdania
1%
CWKiP
Linki
Mam pytanie...
Miasteczka BRD
Warto przeczytać
Historia aktualności
Kuratorium Oświaty - BRD
Kontakt
Przekaż 1% naszej organizacji

Rozliczenie PIT realizowane jest w ramach projektu PITax.pl dla OPP" przy współpracy z IWOP


Aktualności


4 maj 2020 - Internetowy Konkurs BRD - pytania
 Niedługo opublikujemy wyniki Konkursu!
 
 
 
Prawidłowa wczorajsza odpowiedź: B
 
 
Odpowiedź na pytanie należy przesłać dzisiaj i powinna się znaleźć u organizatorów do godz. 21-ej na adres emailowy: brdzgora@hoga.pl ze swojego lub rodzinnego adresu mailowego (zawsze należy wysyłać z tego samego).
 
Każdy email powinien zawierać: odpowiedź z numerem pytania: A, B lub C oraz pełne: imię i nazwisko ucznia, klasę i nazwę szkoły z miejscowością.
 
WZÓR EMAILA:
 
Tytuł emaila: Internetowy Konkurs BRD
 
Przykładowa treść emaila:    Pytanie 1 odp. B, Jan Kowalski, klasa V, SP 102 w Zielonce
 


27 kwiecień 2020 - Internetowy Konkurs BRD dla uczniów lubuskich szkół podstawowych
Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze zapraszają uczniów lubuskich szkół podstawowych do udziału w Internetowym Konkursie BRD. Konkurs będzie zorganizowany już w maju, a polegał będzie na odpowiedzi na kolejno pojawiające się pytania. Pierwsze pytanie pojawi się na naszej stronie internetowej w poniedziałek 4 maja 2020 r. Więcej informacji można przeczytać w Regulaminie Konkursu.
Bardzo prosimy koleżanki i kolegów nauczycielio przekazanie swoim uczniom z klas IV-VIII informacji o Konkursie i zachęcenie do wzięcia udziału. Jednocześnie prosimy o rozpropagowanie informacji wśród koleżanek i kolegów z sąsiednich szkół. Okres pozostawania uczniów w izolacji domowej może być wykorzystany do sprawdzenia się w tak ważnej dziedzinie, jaką jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że BRD w dzisiejszych czasach jest tak samo ważne, jak umiejętność czytania i pisania. Konkurs organizowany jest we współpracy z Kuratorium Oświaty. Na najlepszych uczniów czekają cenne nagrody.


24 kwiecień 2020 - Rozstrzygnięcie Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej
Organizatorzy Konkursu - Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza”, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Stowarzyszenie na Rzecz Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Zielonej Górze - uprzejmie informują, że Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych – XI edycja: „Plakat z hasłem propagujący jazdę na rowerze w kamizelce odblaskowej” został rozstrzygnięty.
Spośród wszystkich nadesłanych prac uczniów z klas IV-VIII lubuskich szkół podstawowych, zgodnie z Regulaminem Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej, Komisja konkursowa postanowiła przyznać tytuł Laureata konkursu następującym uczniom:
 
Lp.
Imię i nazwisko laureata
Klasa
Nauczyciel przygotowujący
Szkoła
1. 
Oliwia Morawska
VIII
Danuta Adamska
SP 8 Żary
2. 
Laura Zalas
V
Aldona Borek
SP Kłodawa
3. 
Maja Tomaszewska
V
Aneta Raczykowska
SP 6 Świebodzin
4. 
Natalia Fromont
VI
Aneta Raczykowska
SP 6 Świebodzin
5. 
Marcel Piechowicz
V
Aneta Raczykowska
SP 6 Świebodzin
6. 
Dominik Kaniewski
VII
Leszek Korzeniowski
SP 8 Zielona Góra
 
Z uwagi na brak możliwości uroczystego podsumowania Konkursu w WORD Zielona Góra, nagrody i dyplomy laureatom i nauczycielom wyślemy w drugiej połowie maja na adres szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w Konkursie oraz nauczycielom za pomoc i zaangażowanie.
Serdecznie gratulujemy!
 


2 kwiecień 2020 - Lubuski Konkurs grafiki Komputerowej

Uprzejmie informujemy, że Lubuski Konkurs Grafiki Komputerowej XI edycja o tematyce „Plakat z hasłem propagujący jazdę na rowerze w kamizelce odblaskowej" odbędzie się w planowanym terminie. W wypadku braku możliwości uroczystego podsumowania 24 kwietnia w WORD, ogłosimy listę laureatów, a nagrody prześlemy pocztą. 
Ostatnia Aktualizacja: 2020-05-30 20:35:47
© Administrator: Jarosław Twaróg © 2020